%d8%a2%d8%b1%d9%85

نتایج داوری اولیه آثار نهمین جشنواره سراسری غدیر

نتایج داوری اولیه آثار نهمین جشنواره سراسری غدیر

داوری اولیه نزدیک به ۴۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه نهمین جشنواره سراسری خوشنویسی غدیر برای راهیابی به نمایشگاه، در دبیرخانه جشنواره غدیر، انجمن خوشنویسان تبریز، آغاز شد.

 

هیات داوران استادان حسین رسام، محمدعلی فرزبود ، میرحسین زنوزی آثار ارسال شده به دبیرخانه را مورد ارزیابی اولیه خود قرار می دهند.

نمایشگاه خوشنویسی نهمین جشنواره غدیر  از ۳۰ شهریور لغایت ۶ مهر ماه برگزار می شود.

اسامی راه یافتگان به نمایشگاه به شرح زیر است:

رشته نستعلیق:

  • محمد صادق عادل
  • شاهپور آقازاده
  • افشین ماسوری
  • علی صادقی
  • حمیدرضا ترابیان
  • حمیدرضا حجتی
  • سیدمرتضی جعفری
  • صغری احمدی
  • مصطفی تاجیان
  • اصغر محمدی البرزی
  • وحید ولی محمدی
  • علی طوفانی
  • علی اصغر مالک
  • محمد کهوری
  • تینا قانع
  • محمد عبدالهی
  • تیمور خدابخش
  • مجید رستگار
  • عباس خواجوند
  • ابراهیم ادیبی
  • جعفر بصیری
  • مهدی بحری
  • حمید احمدی
  • امید نمازیان
  • محمدصادق عادل
  • علی برز امیدواری
  • مجتبی شریفی
  • علی صفری
  • مجید محسن زاده
  • حمید مجیدی
  • نادر حیدری
  • سیدرسول آقا میری
  • ابراهیم دلاوران
  • پیمان آذری دهکردی
  • احمد عابدی شاپورآبادی
  • خانم احمدی
  • سیده آمنه رهبر
  • میرعلیرضا حسینی
  • زهرا وثوقیان
  • علی نعلی
  • ابراهیم توحیدیان
  • ناصر قلیزاده
  • شهرام روحی
  • سعید خوش منش
  • محمدرضا اقتدارزاده
  • حسین ولیزاده
  • حسین نصیرپور
  • پیمان عطاری
  • رقیه پورقاسم
  • محمد پهلوانی توسرکان
  • کاظم گیتی نورد
  • محمدنقی نوعی پور
  • حسن سعیدی
  • مصطفی عابدینی
  • امیر جعفری

رشته شکسته نستعلیق:

  • محسن اسماعیلی مود
  • فاطمه نودهی
  • حبیب نصیرپور ملکی
  • جواد یوسفی
  • رسول شیری
  • ستاره قنبری
  • سید طه میرحسین زاده
  • ایمان وکیلی مطلق
  • طیبه ازندریانی
  • بهادر پگاه
  • فاطمه کاظمی
  • شهرام روحی
  • علی علیپور
  • محمد اندرز
  • جلیل ولیزاده
  • نورالدین کرمی
  • مهرداد شیخی
  • سلیمان داداشی
  • پیمان پارس مهر
  • مینا قنبری
  • مهدی خاکباز
  • یئنس رضایی
  • هاشم صحراگرد
  • یونس آتشبار
  • علی حسن پور
  • سارا عطارزاده
  • مهران بهزادی
  • وحید حیدرنژاد
  • مجید محسن زاده
  • امین هیهاتی آذر
  • مرضیه بیگم پور
  • شایان پیمانی

رشته نسخ:

  • معصومه زهره وندی
  • تکتم مشتاق
  • صابر صفایی
  • عذرا عبداله پور
  • زهرا میبدی
  • محمدتقی اسد شیخ احمدلو
  • زهرا عبادی
  • امید پژمان
  • زهرا شمس آبادی
  • فاطمه مقیمی
  • محمود شیرسلیمیان
  • احمد ارجمند
  • عبدالحسین زاده
  • مرادی(همدان)
  • زهرا اشعار قدیم
  • فرهاد شیرخانی
  • فرشته محمدی
  • سید محمد حسن علامه
  • حمید عندلیب
  • حمید مکانیک
  • الهام میرطلایی
  • مهدی یوسفی
  • محمد قیاسی تبریزی

رشته ثلث:

  • حسین نوروزی
  • فرهاد شیرخانی
  • عبدالحسین زاده(زنجان)
  • علیرضا آقاجوهری
  • افشین نجفی بهزاد
  • مجید داستانی
  • ستار ولی نژادالوار
  • سعیده جاویدی آزاد
  • واحد ناصری
  • لیلا وزیری
  • نیما میرجوادی
  • نفیسه تقوی
  • امین سیدی
  • کاظم گیتی نورد

شایان ذکر است هنرمندانی که آثارشان در داوری اولیه پذیرفته شده باید اصل آثار خود را تا ۲۷ شهریورماه جهت داوری نهایی به دبیرخانه جشنواره تحویل نمایند.

آدرس دبیرخانه: تبریز – بلوار ۲۹ بهمن – مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز – طبقه اول – انجمن خوشنویسان تبریز

تلفن: ۳۳۳۱۰۳۰۱-۰۴۱

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دادن به داريوش عباسعلي پور لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>